MÖBLER / Möbler, övrigt / Vikskärmar 7819538
nr 781 9538
Vikskärmar
2 st, höjd: 75, längd: 74, Asien
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 17:27:18
2.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.700 kr